KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12144163
nr 1214 4163
Ulla Nordenfelt
(f. 1926), Sverige
Akvarell, Blomsterstilleben, signerad. 29x26 cm
Ulla Nordenfelt, svensk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:48:15
28/10 08:52:10
100 kr
29/10 19:43:15